to profesjonalny serwis laptopów, komputerów. Oferujemy naprawę oraz serwis, zachowując wszelkie standardy wymagane podczas naprawy komputerów. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę lub uszkodzenie.


Sprawimy, że Twój komputer zacznie działać jak nowy!

System operacyjny – co jakiś czas należy wykonać czyszczenie systemu operacyjnego z pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, wizytach na stronach internetowych, dodatkach itp. Co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe, a bezpłatne aplikacje dostępne w sieci nie zawsze spełniają swoje zadanie, często nawet zamiast poprawić szybkość i jakość pracy na komputerze – pogarszają lub instalują dodatkowe niepotrzebne oprogramowanie. Kolejną ważną sprawą jest aktualizacja systemu, przeprowadzona we właściwy sposób, z aktualizacją sterowników sprzętowych i urządzeń peryferyjnych.


Konfiguracja urządzeń

System Windows znów się zawiesił? Na szczęście nie musisz się tym martwić – zajmujemy się instalowaniem i naprawianiem systemów operacyjnych. Proponujemy też profesjonalną reinstalację oprogramowania. Oprócz tego podejmujemy się konfiguracji i optymalizacji systemów operacyjnych. Ponadto możesz być pewny, że zaproponujemy Ci najlepszy program antywirusowy, potrzebne sterowniki oraz inne pożyteczne oprogramowania. Podpowiemy Ci, co warto wybrać i jak tego używać, by Windows nie odmawiał posłuszeństwa.


Antywirus

Ilość ataków na nasze komputery wzrasta lawinowo z roku na rok. Posiadanie właściwego dla naszego systemu operacyjnego (i podzespołów komputera) antywirusa staje się niezbędne. Aczkolwiek samo “posiadanie” niewiele daje, antywirus (+firewall) musi być na bieżąco aktualizowany i należycie skonfigurowany – bez tego jest tylko kolejną aplikacją zużywającą zasoby komputera.

…należy pamiętać że:

Oprogramowanie FREE chroni system tak samo jak jej płatne odpowiedniki, jednakże koncentruje się na wybranych typach szkodliwych aplikacji, zabezpieczając przede wszystkim przestrzeń dysku twardego (nie chroni przed atakami phishingowymi – czyli wyłudzeniem danych, SPAM-em, ani atakami z zewnątrz, nie wprowadza też dodatkowej ochrony pól do wpisywania haseł).


Nasze wybrane usługi…

  • naprawa matrycy i podświetlania

  • wymiana gniazd: zasilania, usb, lan, vga, audio i innych

  • naprawa zasilacza

  • naprawa układu ładowania

  • naprawa układu chłodzenia

  • naprawa i wymiana taśm łączących płytę główną z matrycą

  • wymiana, czyszczenie klawiatury

  • instalacja systemu operacyjnego

  • aktualizacja BIOS

To tylko niektóre z usług, które świadczymy, ich ogrom jest taki, że trudno tu wszystkie wymienić. Masz problem ze sprzętem? Komputer nie chce się włączyć? A może po prostu chcesz porozmawiać bo kompletnie nie wiesz co się dzieje ze sprzętem? Nie wahaj się! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9.00 do 17.00

502 308 801

Najczęściej spotykane awarie

Prawie każdą usterkę jesteśmy w stanie usunąć przy pierwszej interwencji.

Odmawiający posłuszeństwa komputer może zepsuć dzień każdemu. Co prawda w tej kwestii jest znacznie lepiej niż kiedyś – Windowsy nie są już tak często nawiedzane przez Niebieskie Ekrany Śmierci – ale irytujące awarie ciągle występują i występować będą. Taka jest po prostu natura sprzętów elektronicznych i oprogramowania na nie pisanego.

Warto wiedzieć, że w kwestii rozpoznawania i usuwania przyczyn awarii zazwyczaj trzeba zdawać się na intuicję oraz metodę prób i błędów. Czasem nawet specjaliści mają problemy z jednoznacznym zdiagnozowaniem “chorego” komputera. Konieczne jest testowanie różnego rodzaju rozwiązań z nadzieją, że któreś z nich przyniesie pozytywny skutek. Zobacz najczęściej spotykane awarie u Naszych klientów

Awarie oprogramowania 62%
Awarie sprzętu (HDD, MB) 84%
Awarie sieci LAN, WiFi 51%
Awarie spowodowane błędem użytkownika 90%
Awarie zasilania 37%


… jesteś na dobrej drodze 🙂