Aplikacje

Jeśli oprogramowanie dostępne na rynku nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, bądź chcesz oprzeć biznes o swój własny pomysł, możemy Ci pomóc.

Zobacz więcej

Automatyka

Wykonujemy instalacje automatyki i sterowania w stanowiskach pomiarowych do legalizacji wodomierzy, serwisujemy już istniejące rozwiązania.

Zobacz więcej

WWW, hosting

Strona internetowa jest dziś niezbędnym elementem kreacji firmy i jednym z podstawowych kanałów komunikacji z klientem. Pełni rolę wizytówki, więc dzięki niej możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją ofertę lub usługi, a także zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Zobacz więcej

Serwis

Milsoft IT to profesjonalny serwis laptopów, komputerów, tabletów. Oferujemy naprawę oraz serwis, zachowując wszelkie standardy wymagane podczas naprawy komputerów. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę lub uszkodzenie.

Zobacz więcej

LAN, WAN, WiFi

Sieci to integralna część systemów IT w każdej firmie. Wykonujemy projekty i wdrożenia małych sieci, jak również dużych opartych na światłowodach. Dobieramy sprzęt na “każdą kieszeń” zapewniając przy tym bezpieczeństwo i stabilność sieci.

Zobacz więcej

Outsourcing

Nazwa outsourcing pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem od trzech słów: outside-resource-using. Oznacza ona korzystanie z zewnętrznych źródeł. Outsourcing polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej.

Zobacz więcej

Audyty IT

Zapewniamy szereg usług audytorskich, które mogą wpłynąć na poprawę działania firmy w zakresie korzystania z różnych usług informatycznych. Podczas audytu informatycznego zbieramy dowody na to, czy dany system informatyczny i związane z nim zasoby są właściwie chronione.

Zobacz więcej

Odzyskiwanie danych

Niemal każdy spotkał się z niespodziewaną utratą zasilania na skutek której nasz komputer/laptop nie chce się uruchomić albo uruchamia się ale okazuje się, że “nagle i niespodziewanie” nasz dane gdzieś zniknęły  lub nęka nas komunikat typu: “błąd dostępu do pliku…”

Zobacz więcej

Chmura

Coraz więcej przedsiębiorstw przenosi swoje usługi do chmury, zapewniając sobie oszczędności w obsłudze serwisowej zachowując jednocześnie wysoki standard. Nasze doświadczenie pomoże Państwu dobrać stosowne rozwiązania i je wdrożyć.

Zobacz więcej

24/7

Serwis

Kontakt: +48 502 308 801

Masz pytanie? Coś Cię zainteresowało?

    Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?

    Szukasz innego rozwiązania? Masz nietypowy problem? Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli stworzyć idealne rozwiązanie dla Ciebie!

    ZADZWOŃ TERAZ: +48 502 308 801