Co oferujemy?

Tak w skrócie nasze usługi…

Działamy na polskim rynku usług informatycznych od 1996 roku. Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie kompleksowych usług informatycznych. Pracujemy na zasadzie stałej współpracy, a także doraźnej pomocy. Dzięki ciągłemu poszerzaniu naszej wiedzy i doświadczenia stosujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie IT, a także zajmujemy się serwisowaniem istniejących . W ciągu wielu lat naszego istnienia zaufało nam mnóstwo dużych i małych firm różnych branż.


Aplikacje

Zobacz więcej

Jeśli oprogramowanie dostępne na rynku nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, bądź chcesz oprzeć biznes o swój własny pomysł, możemy Ci pomóc.

Rozwiązania LAN

Zobacz więcej

Sieci to integralna część systemów IT w każdej firmie. Wykonujemy projekty i wdrożenia małych sieci, jak również dużych opartych na światłowodach. Dobieramy sprzęt na “każdą kieszeń” zapewniając przy tym bezpieczeństwo i stabilność sieci.

Odzyskiwanie danych

Zobacz więcej

Niemal każdy spotkał się z niespodziewaną utratą zasilania na skutek której nasz komputer/laptop nie chce się uruchomić albo uruchamia się ale okazuje się, że “nagle i niespodziewanie” nasz dane gdzieś zniknęły 🙁 lub nęka nas komunikat typu: “database xxx access error”, “błąd dostępu do pliku…”

Audyty IT


Zobacz więcej

Zapewniamy szereg usług audytorskich, które mogą wpłynąć na poprawę działania firmy w zakresie korzystania z różnych usług informatycznych. Podczas audytu informatycznego zbieramy dowody na to, czy dany system informatyczny i związane z nim zasoby są właściwie chronione.

Automatyka

Zobacz więcej

Wykonujemy instalacje automatyki i sterowania w stanowiskach pomiarowych służących do legalizacji wodomierzy i ciepłomierzy zarówno wodą zimną jak i gorącą.

Outsourcing

Zobacz więcej

Nazwa outsourcing pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem od trzech słów: outside-resource-using. Oznacza ona korzystanie z zewnętrznych źródeł. Outsourcing polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej.

Serwis

Zobacz więcej

Milsoft to profesjonalny serwis laptopów, komputerów. Oferujemy naprawę oraz serwis, zachowując wszelkie standardy wymagane podczas naprawy komputerów. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę lub uszkodzenie.

WWW, hosting

Zobacz więcej

Strona internetowa jest dziś niezbędnym elementem kreacji firmy i jednym z podstawowych kanałów komunikacji z klientem. Pełni rolę wizytówki, więc dzięki niej możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją ofertę lub usługi, a także zbudować pozytywny wizerunek firmy

Trochę danych o naszej firmie

Kochamy naszą pracę a to robi wielką różnicę

0%
Zadowolonych klientów
0%
Bezpieczeństwa
0
Wypitych kaw
0
Godziń rozwoju


… jesteś na dobrej drodze 🙂