24h support

ZADZWOŃ: +48 502 308 801

24H support

ZADZWOŃ TERAZ: +48 502 308 801

Aplikacje na zamówienie

Dla kogo aplikacja na zamówienie?

Programy na zamówienie są skierowane do klientów, których potrzeby wykraczają poza możliwości ogólnie dostępnych programów istniejących na rynku. Oprogramowanie na zamówienie może być tworzone w różnych technologiach, w zależności od potrzeb i przeznaczenia. W celu określenia możliwości stworzenia takiego oprogramowania – zamawiający musi określić wymagania (w formie opisu lub ankiety).
Stworzymy oprogramowanie na zamówienie uwzględniając podane przez zamawiającego informacje i wymogi. Dopasujemy funkcjonalność, aby oprogramowanie spełniało oczekiwania użytkownika.

Różnorodne formaty i struktury…

Obsługujemy następujące formaty baz danych: MySQL, TPS, Topspeed ODBC pracujące pod kontrolą systemu Windows, Windows Server. Piszemy aplikacje, które:

 • funkcjonują na jednym lub wielu komputerach w Twojej firmie (aplikacja typu desktop dla Windows),
 • uruchamiane są przez przeglądarkę internetową z możliwością korzystania ze wszystkich urządzeń mobilnych (aplikacja webowa)


Strukturalna wizja…

Aplikacje tworzone od podstaw, zgodnie z wymaganiami Klienta. Zapewniamy ciągły serwis i rozwój oprogramowania. Nasze programy na zamówienie mogą być dowolnie modyfikowane i rozwijane. Nasi programiści są do dyspozycji klientów dzięki czemu gwarantujemy wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy.

Oto kilka powodów ‘za’…

 • dopasowanie do istniejących potrzeb użytkowników
 • integracja z innymi systemami
 • nieskończone możliwości wprowadzania zmian w aplikacji
 • możliwość skalowania
 • dostosowanie oprogramowania do obsługi specyficznych urządzeń
 • możliwość zaprojektowania designu
 • nieograniczony dostęp do danych

Jeśli jeszcze wahasz się z podjęciem decyzji, napisz lub zadzwoń… Odpowiadamy na każde zapytanie i zgłoszony problem. Każdy biznes, każda branża jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Dopasowanie oprogramowania usprawni jej funkcjonowanie w zakresie ogólnej organizacji, uporządkuje dane, poprawi komunikację, wpłynie na ofertę dla klientów. Co za tym idzie? Bez wątpienia przewaga nad rozwijającą się konkurencją i możliwość zwiększenia dochodów firmy. Wybierz właściwą drogę…

W czym możemy pomóc?

  Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?

  Szukasz innego rozwiązania? Masz nietypowy problem? Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli stworzyć idealne rozwiązanie dla Ciebie!

  ZADZWOŃ TERAZ: +48 502 308 801