24h support

ZADZWOŃ: +48 502 308 801

24Hour Callout

CALL NOW: 1-800-123-456

Audyty IT

Zapewniamy szereg usług audytorskich, które mogą wpłynąć na poprawę działania firmy w zakresie korzystania z różnych usług informatycznych. Podczas audytu informatycznego zbieramy dowody na to, czy dany system informatyczny i związane z nim zasoby są właściwie chronione.

Co to jest audyt? Definicja…
Zacznijmy od definicji co to jest? Audyt informatyczny – proces zbierania i oceniania dowodów w celu określenia czy system informatyczny i związane z nim zasoby właściwie chronią majątek, utrzymują integralność danych i dostarczają odpowiednich i rzetelnych informacji, osiągają efektywnie cele organizacji, oszczędnie wykorzystują zasoby i stosują mechanizmy kontroli wewnętrznej, tak aby dostarczyć rozsądnego zapewnienia, że osiągane są cele operacyjne i kontrolne, oraz że chroni się przed niepożądanymi zdarzeniami lub są one na czas wykrywane a ich skutki na czas korygowane.

Dla kogo? Czy potrzebuję tego?
Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw z segmentu małych i średnich firm pragnących sprawdzić swój poziom bezpieczeństwa IT i zabezpieczać się przed wyciekiem lub utratą danych.

Celem audytu jest przede wszystkim pomoc. Nie skupiamy się tylko na znalezieniu i wskazaniu błędów, a przede wszystkim szukamy i proponujemy Ci rozwiązania. Tworzymy je w porozumieniu z Tobą i osobami odpowiedzialnymi za IT w Twojej firmie. Pomożemy Ci uzyskać złoty środek pozwalający chronić dane firmowe przy jednoczesnej płynności i wydajności pracy.

Bezpieczeństwo na którym nie warto oszczędzać…

Oferujemy kompleksowy audyt bezpieczeństwa wewnętrznych systemów informatycznych Twojej firmy ukierunkowany na zapewnienie ochrony przed utratą i wyciekiem danych. Nasi specjaliści określą stan zabezpieczeń i sposób funkcjonowania infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa, wskażą potencjalne oraz już istniejące kanały wycieku danych z firmy, a następnie zaproponujemy konkretne rozwiązania.

Dlaczego jednak warto …

 • wiedza na temat faktycznego stanu bezpieczeństwa danych w firmie
 • zabezpieczenie przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem
 • możliwość odzyskania kontroli nad przepływem danych i ich bezpieczeństwem w firmie
 • uszczelnienie i uporządkowanie systemu zabezpieczeń w sieci firmowej
 • podnoszenie świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa danych i płynących z tego zagrożeń
 • zabezpieczenie Twojej firmy przed wyciekiem/kradzieżą danych

Jeśli się zdecydujesz, zobacz co zapewniamy.

Nadzór i konsultacje przy wdrożeniu wskazanych przez nas propozycji zakończone audytem wyjściowym i porównawczą analizą poziomu zabezpieczeń. Proponowany przez nas audyt ma charakter modularny i jest sprofilowany na potrzeby konkretnego klienta, zarówno w zakresie przedmiotu, jak i zakresu audytu.

W czym możemy pomóc?

  Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?

  Szukasz innego rozwiązania? Masz nietypowy problem? Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli stworzyć idealne rozwiązanie dla Ciebie!

  ZADZWOŃ TERAZ: +48 502 308 801