24h support

Zadzwoń : +48 502 308 801

9-17 support

ZADZWOŃ: +48 502 308 801

Serwis

Milsoft to profesjonalny serwis laptopów, komputerów. Oferujemy naprawę oraz serwis, zachowując wszelkie standardy wymagane podczas naprawy komputerów. Posiadamy doświadczenie i wiedzę, jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterkę lub uszkodzenie.

Sprawimy, że Twój komputer zacznie działać jak nowy!
System operacyjny – co jakiś czas należy wykonać czyszczenie systemu operacyjnego z pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, wizytach na stronach internetowych, dodatkach itp. Co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe, a bezpłatne aplikacje dostępne w sieci nie zawsze spełniają swoje zadanie, często nawet zamiast poprawić szybkość i jakość pracy na komputerze – pogarszają lub instalują dodatkowe niepotrzebne oprogramowanie. Kolejną ważną sprawą jest aktualizacja systemu, przeprowadzona we właściwy sposób, z aktualizacją sterowników sprzętowych i urządzeń peryferyjnych.

Konfiguracja urządzeń.
System Windows znów się zawiesił? Na szczęście nie musisz się tym martwić – zajmujemy się instalowaniem i naprawianiem systemów operacyjnych. Proponujemy też profesjonalną reinstalację oprogramowania. Oprócz tego podejmujemy się konfiguracji i optymalizacji systemów operacyjnych. Ponadto możesz być pewny, że zaproponujemy Ci najlepszy program antywirusowy, potrzebne sterowniki oraz inne pożyteczne oprogramowania. Podpowiemy Ci, co warto wybrać i jak tego używać, by Windows nie odmawiał posłuszeństwa

Antywirus, przecież mam darmowy!
Ilość ataków na nasze komputery wzrasta lawinowo z roku na rok. Posiadanie właściwego dla naszego systemu operacyjnego (i podzespołów komputera) antywirusa staje się niezbędne. Aczkolwiek samo “posiadanie” niewiele daje, antywirus (+firewall) musi być na bieżąco aktualizowany i należycie skonfigurowany – bez tego jest tylko kolejną aplikacją zużywającą zasoby komputera. …należy pamiętać że:

 • Oprogramowanie FREE chroni system tak samo jak jej płatne odpowiedniki, jednakże koncentruje się na wybranych typach szkodliwych aplikacji, zabezpieczając przede wszystkim przestrzeń dysku twardego (nie chroni przed atakami phishingowymi – czyli wyłudzeniem danych, SPAM-em, ani atakami z zewnątrz, nie wprowadza też dodatkowej ochrony pól do wpisywania haseł).

Niemniej, najlepszy antywirus to właśnie Ty sam, Drogi użytkowniku.

Nasze wybrane usługi:

 • naprawa matrycy i podświetlania
 • wymiana gniazd: zasilania, usb, lan, vga, audio i innych
 • wymiana dysku
 • naprawa zasilacza
 • naprawa układu ładowania
 • naprawa układu chłodzenia
 • naprawa i wymiana taśm łączących płytę główną z matrycą
 • wymiana, czyszczenie klawiatury
 • instalacja systemu operacyjnego
 • aktualizacja BIOS

To tylko niektóre z usług, które świadczymy, ich ogrom jest taki, że trudno tu wszystkie wymienić. Masz problem ze sprzętem? Komputer nie chce się włączyć? A może po prostu chcesz porozmawiać bo kompletnie nie wiesz co się dzieje ze sprzętem? Nie wahaj się! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

W czym możemy pomóc?

  Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?

  Szukasz innego rozwiązania? Masz nietypowy problem? Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli stworzyć idealne rozwiązanie dla Ciebie!

  ZADZWOŃ TERAZ: +48 502 308 801