24h support

Zadzwoń: + 48 502 308 801

24h support

Kontakt: + 48 502 308 801

Strony WWW, hosting

Strona internetowa jest dziś niezbędnym elementem kreacji firmy i jednym z podstawowych kanałów komunikacji z klientem. Pełni rolę wizytówki, więc dzięki niej możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją ofertę lub usługi, a także zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Na co zwrócić uwagę?
Projektujemy strony responsywne (RWD) dopasowane do wszystkich rozdzielczości. Prezentujące się idealnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Optymalizujemy kod, strukturę i grafiki tak, by strona internetowa mogła pojawiać się jak najwyżej w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google. Tworzymy strony oparte o system zarządzania treścią CMS. To prosty i wygodny panel, dzięki któremu dodawanie nowych treści czy wprowadzanie zmian jest intuicyjne i nie wymaga umiejętności programistycznych.

WordPress…???
Zajmujemy się tworzeniem funkcjonalnych oraz atrakcyjnych pod względem wizualnym witryn www dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Projektując strony internetowe, działamy szybko, tanio i profesjonalnie. Budujemy strony bazujące na najpopularniejszym i najbardziej wszechstronnym systemie zarządzania treścią CMS – czyli tzw. strona na WordPress. Przy projektowaniu i realizacji witryn szczególny nacisk kładziemy na:

 • mobilność, nasze strony są responsywne (RWD), gwarantując poprawne działanie zarówno na tabletach, jak i na monitorach wysokiej rozdzielczości
 • indywidualność, witryny tworzymy zgodnie z preferencjami i zaleceniami klientów
 • funkcjonalność, projektowane strony posiadają rozbudowaną strukturę, a co więcej, zawsze można je dodatkowo rozszerzać o nowe moduły i łączyć z już istniejącymi.

Idealna strona? Jak ma wyglądać?

Chcąc wyróżnić Twoją stronę internetową na tle konkurencji, stosujemy najnowsze technologie i tworzymy strony dostosowane do najnowszych standardów projektowania.

 • strona powinna mieć czystą i intuicyjną nawigację
 • grafika powinna być estetyczna, lekka, przyjazna, zapadająca w pamięci
 • kolorystyka zgodna z kolorami firmy
 • w miarę często aktualizowana

Wybraliśmy WordPress…

Platforma WordPress stała się znakomitym narzędziem do projektowania i budowy stron internetowych z uwagi na swoje liczne, zaawansowane funkcjonalności. Liczba motywów i szablonów stron www na tego rodzaju platformę liczona jest w milionach podobnie duży wybór mamy, jeśli chodzi o moduły, wtyczki i rozszerzenia do umieszczenia na swojej stronie – zarówno te bezpłatne, jak i komercyjne.

WordPress to prawdziwy gigant na rynku internetowym – co miesiąc w sieci pojawia się blisko 40 milionów zapytań o platformę, co pozwala jej dystansować inne bezpłatne systemy do zarządzania treścią CMS jak Joomla! czy Drupal. Obecnie ponad 30% całych zasobów internetu jest oparte na o WordPress. Jednocześnie jest to system intuicyjny i bezpieczny, który nieustannie się rozwija.

Technologia RWD … ale o co chodzi?

Tworzone przez nas witryny są wykonywane w technologii RWD (responsywne), dzięki czemu dobrze wyświetlają się nie tylko na laptopach czy komputerach stacjonarnych, ale także na smartfonach, tabletach itp.

Hosting, domena…

Co to jest hosting? Jest to udostępnienie powierzchni na serwerze pod stronę internetową lub pocztę e-mail, tak aby usługa była dostępna pod wybraną domeną internetową. Oprócz serwerów WWW prowadzimy także rejestrację/sprzedaż domen internetowych. Co to jest domena? Domena to adres, pod którym znajduje się strona internetowa np. milsoft.pl Wszystkie domeny standardowo sprzedawane są z certyfikatem SSL.

Garść informacji o polskich użytkownikach internetu

9 godzin dziennie spędzamy w internecie

93% osób szuka ofert w internecie

28 mln Polaków korzysta z internetu

W czym możemy pomóc?

  Jak możemy Ci dzisiaj pomóc?

  Szukasz innego rozwiązania? Masz nietypowy problem? Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli stworzyć idealne rozwiązanie dla Ciebie!

  ZADZWOŃ TERAZ: +48 502 308 801