Strona www – czy jest niezbędna?

Strona internetowa jest dziś niezbędnym elementem kreacji firmy i jednym z podstawowych kanałów komunikacji z klientem. Pełni rolę wizytówki, więc dzięki niej możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować swoją ofertę lub usługi, a także zbudować pozytywny wizerunek firmy.

Mamy doświadczenie we wszystkich aspektach tworzenia stron internetowych aby pomóc naszym klientom osiągnąć pełny potencjał. Umieść swoją firmę w internecie zwiększ sprzedaż i docieraj do większej liczby klientów, niezależnie od tego jakiej strony potrzebujesz.


Te dane ułatwią Ci podjęcie decyzji

0mln

Polaków korzysta z internetu

0godz.

dziennie spędzamy w sieci

0%

osób szuka ofert w internecie

Na co zwrócić uwagę?

Projektujemy strony responsywne (RWD) dopasowane do wszystkich rozdzielczości. Prezentujące się idealnie zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Optymalizujemy kod, strukturę i grafiki tak, by strona internetowa mogła pojawiać się jak najwyżej w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google. Tworzymy strony oparte o system zarządzania treścią CMS. To prosty i wygodny panel, dzięki któremu dodawanie nowych treści czy wprowadzanie zmian jest intuicyjne i nie wymaga umiejętności programistycznych.

Dla kogo?

Zajmujemy się tworzeniem funkcjonalnych oraz atrakcyjnych pod względem wizualnym witryn www dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Projektując strony internetowe, działamy szybko, tanio i profesjonalnie. Budujemy strony bazujące na najpopularniejszym i najbardziej wszechstronnym systemie zarządzania treścią CMS – WordPress. Przy projektowaniu i realizacji witryn szczególny nacisk kładziemy na:

 • Mobilność, nasze strony są responsywne (RWD), gwarantując poprawne działanie zarówno na tabletach, jak i na monitorach wysokiej rozdzielczości.

 • Indywidualność, witryny tworzymy zgodnie z preferencjami i zaleceniami klientów.

 • Funkcjonalność, projektowane strony posiadają rozbudowaną strukturę, a co więcej, zawsze można je dodatkowo rozszerzać o nowe moduły i łączyć z już istniejącymi.

Idealna strona?

Chcąc wyróżnić Twoją stronę internetową na tle konkurencji, stosujemy najnowsze technologie i tworzymy strony dostosowane do najnowszych standardów projektowania.

 • Strona powinna mieć czystą i intuicyjną nawigację.

 • Grafika powinna być estetyczna, lekka, przyjazna, zapadająca w pamięci kolorystyka zgodna z kolorami firmy.

 • Strona powinna być w miarę często aktualizowana.


Dlaczego wybraliśmy WordPress?

 • Popularność i dostępność

  WordPress to prawdziwy gigant na rynku internetowym – co miesiąc w sieci pojawia się blisko 40 milionów zapytań o platformę, co pozwala jej dystansować inne bezpłatne systemy do zarządzania treścią CMS jak Joomla! czy Drupal. Obecnie ponad 30% całych zasobów internetu jest oparte na o WordPress. Jednocześnie jest to system intuicyjny i bezpieczny, który nieustannie się rozwija.

 • Nie tylko dla profesjonalistów

  To prosty i wygodny panel, dzięki któremu dodawanie nowych treści czy wprowadzanie zmian jest intuicyjne i nie wymaga umiejętności programistycznych.

 • Zarządzanie treścią w edytorze

  Platforma WordPress stała się znakomitym narzędziem do projektowania i budowy stron internetowych z uwagi na swoje liczne, zaawansowane funkcjonalności. Liczba motywów i szablonów stron www na tego rodzaju platformę liczona jest w milionach podobnie duży wybór mamy, jeśli chodzi o moduły, wtyczki i rozszerzenia do umieszczenia na swojej stronie – zarówno te bezpłatne, jak i komercyjne. WordPress to prawdziwy gigant na rynku internetowym – co miesiąc w sieci pojawia się blisko 40 milionów zapytań o platformę, co pozwala jej dystansować inne bezpłatne systemy do zarządzania treścią CMS jak Joomla! czy Drupal. Obecnie ponad 30% całych zasobów internetu jest oparte na o WordPress. Jednocześnie jest to system intuicyjny i bezpieczny, który nieustannie się rozwija.


Co wyróżnia nasze strony internetowe?


… ale ale strona to nie wszystko, potrzebny jest hosting i domena

Co to jest hosting? Jest to udostępnienie powierzchni na serwerze pod stronę internetową lub pocztę e-mail, tak aby usługa była dostępna pod wybraną domeną internetową. Oprócz serwerów WWW prowadzimy także rejestrację/sprzedaż domen internetowych.

Co to jest domena? Domena to adres, pod którym znajduje się strona internetowa np. milsoft.pl Wszystkie domeny standardowo sprzedawane są z certyfikatem SSL.

Zobacz jak będzie wyglądała nasza współpraca

Kontakt

Po zamówieniu prześlemy Ci brief (formularz internetowy). Zadajemy w nim liczne pytania dotyczące strony. Ma on ułatwić pracę grafikowi i poznać Twój gust.

Projekt

Na Twój projekt potrzebujemy około 7 dni roboczych.

Poprawki

Pamiętaj, że projekt jest wyłącznie naszą propozycją – możesz do niej wnosić zmiany. Zależy nam na zadowoleniu klienta dlatego w żaden sposób nie limitujemy ich liczby!

Gotowe!

W ostatnim kroku publikujemy Twoją stronę w internecie. Możesz już cieszyć się własną stroną WWW

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie

Jakie są koszty? Co warto wiedzieć?

WIZYTÓWKA

od 299 PLN

Certyfikat SSL
skrzynka pocztowa 1 GB
jedna strona

 

          Kliknij i dowiedz się więcej

PODSTAWOWA

od 999 PLN

Certyfikat SSL
skrzynka pocztowa 5 GB
do pięciu podstron

           Kliknij i dowiedz się więcej

BUSINESS

zapytaj o cenę

Certyfikat SSL
skrzynka pocztowa 10 GB
do 20 podstron

         Kliknij i dowiedz się więcej

Wszystkie w/w pakiety możesz zamówić bez kupna domeny i serwera.

Zapytaj o cenę swojej strony


…jesteś na dobrej drodze 🙂